Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12999
Stary 04.07.2009, 10:41
wielki mam szacunek dla Brożka za jego bramki dla Wisły ale obawiam sie że Anglia to chyba zbyt wysoki poziom dla niego.Smolarek tam sie nie przebił a to myśle że napastnik o zbliżonym poziomie do Brożka.Mam nadzieje że Paweł przemyśli swoja decyzje i zostanie przy R22.
Odpowiedz cytując