|
wielki mam szacunek dla Brożka za jego bramki dla Wisły ale obawiam sie że Anglia to chyba zbyt wysoki poziom dla niego.Smolarek tam sie nie przebił a to myśle że napastnik o zbliżonym poziomie do Brożka.Mam nadzieje że Paweł przemyśli swoja decyzje i zostanie przy R22.
|