|
Jak odejdzie teraz Brożek to zostajemy bez napastnika, bo w klubie na dobrą sprawę nie ma drugiego takiego który strzela regularnie bramki. Śmiem twierdzi że Brozio będzie miał problemy w Fulham z wywalczeniem miejsca w składzie. Sam Dan mówił że Polacy są słabsi fizycznie, bo nie przykładają uwagi do treningu. To co Brożek będzie miał dopiero w Anglii gdzie jest reżim treningowy. "Rywalami Polaka do gry będą Bobby Zamora, Eddie Johnson, Erik Nevland, Andy Johnson i Diomansy Kamara." 6 napastników plus Brożek?
Szkoda że nie ma opcji transferu wymiennego. Podsumowując Brożek lepiej aby został dla nas i kibiców, oraz poszczęści dla siebie.
|