Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12997
Stary 04.07.2009, 10:35
nesta napisał(a):Wyświetl post
Umowmy sie, gdyby Brozek byl dokladnie takim samym pilkarzem, ale nie Polakiem, a Chorwatem czy Serbem to negocjacje zaczynalibysmy od 10mln Euro. Niestety nie mamy zadnej marki na rynku pilkarskim.
No dobrze ,ale czy my musimy sprzedawać Pawła ,bo ktoś chce go kupić za 3 mln € ponieważ jest tylko Polakiem?
Przecież to nie nasz problem ,tylko kupujacego.
Po za tym w tej chwili Paweł na pewno nie jest w optymalnej formie ,co jest przewagą w negocjacjach ewentualnego kupca.
Ostatnio edytowane przez kristos : 04.07.2009 o godz. 10:39.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując