nesta napisał(a):

|
Umowmy sie, gdyby Brozek byl dokladnie takim samym pilkarzem, ale nie Polakiem, a Chorwatem czy Serbem to negocjacje zaczynalibysmy od 10mln Euro. Niestety nie mamy zadnej marki na rynku pilkarskim.
|
No dobrze ,ale czy my musimy sprzedawać Pawła ,bo ktoś chce go kupić za 3 mln € ponieważ jest tylko Polakiem?
Przecież to nie nasz problem ,tylko kupujacego.
Po za tym w tej chwili Paweł na pewno nie jest w optymalnej formie ,co jest przewagą w negocjacjach ewentualnego kupca.