Wyświetl pojedynczy post
wiernyTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Z R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12994
Stary 04.07.2009, 10:03
chudy nie ma smiechu. To moglby byc naprawde przydatny zawodnik gdyby sie rozkrecil...


a co do brazylijczyka to ostatnie co o nim powiedziano to:

Skorża: "Ciężko cokolwiek powiedzieć. Wczoraj przyleciał z Brazylii i dzisiaj dołączył do nas. Ma silne uderzenie, trochę rozregulowane, ale dosyć silne. Dzisiaj był taki tening wyrównawczy, pod tych, którzy nie grali wczoraj, więc naprawdę trudno coś więcej powiedzieć"
i cisza...
Ostatnio edytowane przez wiernyTS : 04.07.2009 o godz. 10:06.
Odpowiedz cytując