|
3 mln € za Pawła Brożka to głupi pomysł .
Angole chcą płacić 10 mln funtów za drewnianego Croucha a nam rzucają jakieś ochłapy.
Mam dla nich propozycję ; za 3 mln € niech sobie kupią Rasiaka będą mieć "dwie wieże".
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|