Wyświetl pojedynczy post
matizaq
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Z miasta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12987
Stary 04.07.2009, 09:25
BiałaGwiazda napisał(a):Wyświetl post
No sory,ale Jop jest beznadziejny.Powiedz mi,kiedy ostatnio rozegrał dobry meczOn juz nic nie wniesie do Wisły.Nie potrzeba nam wypalonych,bezproduktywnych emerytów,
Na jakiej podstawie stwierdzasz ,że jest beznadziejny ? Rozumiem ,że wirtuozem nie jest i nigdy nie będzie ,ale to jest solidny obrońca . Mało gra w tym sezonie ponieważ są lepsi,ale pełni w Rosjii role solidnego zmiennika... Jeżeli jest zmiennnikiem w lidze rosyjskiej w zespole aktualnego lidera (sezon w Rosjii trwa) to czemu nie może być zmiennikiem w naszej słabiutkiej lidze ?

BiałaGwiazda napisał(a):Wyświetl post
tylko młodych,głodnych sukcesu zawodników,którzy wprowadzą nową jakość do zespołu jak Marcelo.
Tak ,fajnie się mówi ,ale znajdz takich zawodników,którzy bedą chcieli grać u nas.Jak już ich znajdziesz to zostaw tych na których nas stać.Wniosek nasuwa sie sam.....Taka prawda,że Marcelo nam sie trafił jak ślepej kurze ziarno.

Reszty twoich miernej jakości wypocin nie będę komentował.Mówiąc jaki to Jop jest słaby itp,itd. ośmieszasz sam siebie ponieważ podejrzewam ,że ostatni jego występ widziałeś na EURO ,gdzie cały zespół zaprezentował sie słabo. Przypomnij sobie co odwalał Żurawski ? A jakby przyszedł do Wisły to byście go wszyscy po d.pie całowali. Smutne ,ale prawdziwe.....
Cytat:
"If you are first you are first. If you are second you are nothing."- Bill Shankly
Odpowiedz cytując