Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Piter222
Junior Member
Od: 06.2009
Offline
#
12986
04.07.2009, 09:19
po co nam Jop? Nam potrzebny jest napastnik rangi Brożka
Piter222
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Piter222
Znajdź inne posty napisane przez Piter222