Wyświetl pojedynczy post
canarinhos
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3279
Stary 03.07.2009, 23:26
Interesowalismy sie kiedys Rui Miguelem ?
Dzis odszedl z Zaglebia Lubin do Vitorii Guimaraes za 350 tys euro. Taka mial klauzule odstepnego w kontrakcie.Info za oficjalna "Miedziowych"
http://www.zaglebie-lubin.pl/www/ind...id=art&nr=5099

dobry utarg na nim zrobili:

"Warto nadmienić, że Zagłębie sprzedało Miguela z 1500% zyskiem, w porównaniu z sumą, za jaką zawodnik przychodził do lubińskiego klubu"
Czyli kosztowal grosze. Zaplacili za niego ok. 25 tys. euro
Ostatnio edytowane przez canarinhos : 03.07.2009 o godz. 23:34.
" W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe"
Odpowiedz cytując