Interesowalismy sie kiedys Rui Miguelem

?
Dzis odszedl z Zaglebia Lubin do Vitorii Guimaraes za 350 tys euro. Taka mial klauzule odstepnego w kontrakcie.Info za oficjalna "Miedziowych"
http://www.zaglebie-lubin.pl/www/ind...id=art&nr=5099
dobry utarg na nim zrobili:
"Warto nadmienić, że Zagłębie sprzedało Miguela z 1500% zyskiem, w porównaniu z sumą, za jaką zawodnik przychodził do lubińskiego klubu"
Czyli kosztowal grosze. Zaplacili za niego ok.
25 tys. euro 