Jip napisał(a):

|
Na tym 50% opodatkowaniu nie tracą zawodnicy tylko klub.
|
nie masz racji, na dowod tego link z przypomnieniem:
http://www.tvn24.pl/-1,1605018,0,1,u...wiadomosc.html
" Według nowych regulacji, musiałby oddawać połowę z zarabianych dotychczas tygodniowo pieniedzy ".
A to taka uwaga dla naszych pilkarzy jak beda podpisywali kontrakty w Anglii
"Jako pierwszy na wzrost podatków zaczął narzekać Andrej Arszawin. Rosjanin z Arsenalu podpisując kontrakt trzy miesiące temu nie wiedział, że będzie zarabiać de facto 10 procent mniej"
