Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12950
Stary 03.07.2009, 21:58
Nehiar napisał(a):Wyświetl post
A ja się zastanawiam na jakiej pozycji gra ten Braz wreszcie ? Na transfershitcie piszę że stoper, a w polskich mediach podawany jest jako prawy obrońca (tak też ze strony głównej wywnioskowałem).
Stoper grywajacy na prawej obronie / Prawy obronca grywajacy na stoperze ?
Odpowiedz cytując