Nehiar napisał(a):

|
A ja się zastanawiam na jakiej pozycji gra ten Braz wreszcie ? Na transfershitcie piszę że stoper, a w polskich mediach podawany jest jako prawy obrońca (tak też ze strony głównej wywnioskowałem).
|
Stoper grywajacy na prawej obronie / Prawy obronca grywajacy na stoperze ?
