Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12920
Stary 03.07.2009, 16:17
Paweł jest zwiazany z Wisła i wg mnie tak teraz jej nie zostawi.

Z jednej strony nalezy mu sie wyjazd ,ale jak inni tutaj uwazam ze niestety zginie tam sportowo.Finansowo napewno nie

Z drugiej Pawel wie ze niezostawia sie druzyny ktora za 5 min bedzie walczyc o jakze upragniony cel-LM i dlatego kombinuje pewnie cos posredniego-czyli mozliwe przejscie do jakiegos zespolu za pol roku,a ew kontrakt podpisal by teraz.(badzie czas i kasa (?) na znalezienie spokojnie nastepcy a nie kogos na sile)

Patrzac na to chlodnym okiem czarno widze te druzyne w ataku bez Pawla(choc w zeszlym seoznie byly takie mecze i sobie radziismy),zwlaszcza ze w momencie jego transferu praktycznie 5 min przed Pucharami stracilibysmy najwzajsze ogniwo i na gwalt szukalibysmy nastepcy.Oby Pawel został.

P.S I tak znowu portale jak weszo i tym podobne poziomem probuja mieszać ,jak sprzedadza Brozka to Skorza odjedzie.
Naprawde pewnie zaden news i o Brozku i o Skorzy nie ma zadnego potwierdzenia (typu strona oficjalna) wiec na razie to tylko gdybnaie o jego odejsciu.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 03.07.2009 o godz. 16:35.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując