Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
rafaelo
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Rzeszów
Offline
#
1895
03.07.2009, 14:32
pisze wyraznie ze nie bedzie w tym sezonie biletow dla fc tylko tak jak dla wszystkich
rafaelo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rafaelo
Znajdź inne posty napisane przez rafaelo