Wczoraj się rejestrowałem na stronie AGH, wybrałem sobie kierunki i teraz zaglądam tam, a nie mam żadnych deklaracji ani nic... Może ktoś wie o c b? Chcę wpłacić i żeby się zaraz nie okazało, że jakaś lipa.. :/
ok, już wyjaśniłem, zadzwoniłem do AGH, i facet powiedział, że są testy dla starych matur i dopiero wszystko wróci do normy w poniedziałek
