Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1534
Stary 03.07.2009, 14:27
Wczoraj się rejestrowałem na stronie AGH, wybrałem sobie kierunki i teraz zaglądam tam, a nie mam żadnych deklaracji ani nic... Może ktoś wie o c b? Chcę wpłacić i żeby się zaraz nie okazało, że jakaś lipa.. :/

ok, już wyjaśniłem, zadzwoniłem do AGH, i facet powiedział, że są testy dla starych matur i dopiero wszystko wróci do normy w poniedziałek
Ostatnio edytowane przez !!IRIVER!! : 03.07.2009 o godz. 14:34.
Odpowiedz cytując