Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1887
Stary 03.07.2009, 13:48
baldy napisał(a):Wyświetl post
to bardzo ładnie ze strony klubu

a co z ludźmi którzy nie chcą jechać pociągiem?
te 3 500 to tak przez cały sezon będzie?
A co stoi na przeszkodzie zeby jechali pociągiem
Odpowiedz cytując