|
Kupiłem nawigację mio moov 200, która była używana, kiedyś na karcie pamięci miała powgrywane różne mapy, teraz tej karty nie ma, bo osoba która mi ją sprzedała kartę sobie zachowała, ale w menu głównym nadal widnieją mi wszelkiego rodzaju ślady po tamtych aplikacjach - m.in route66, automapa, i inne... który folder powinienem wyczyścić, żeby mi się to gówno nie szwędało w dziale map..?
|