Wyświetl pojedynczy post
Kuba ABG
Banita
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 03.07.2009, 13:04
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Ja myślę, że teraz nie powinniśmy podawać zaporowych cen za prawa i myślę, że 200 tys zł za 2 rundę powinno być ok. Jednak istnieje możliwość, że dopiero Wisłę w TV obejrzymy w 4 rundzie(o ile tam dojdziemy)
Wszystko ładnie pieknie tylko podobno ja bedziemy grac w Sosnowcu to bez kibiców !!!