PhantomRanger napisał(a):

|
Ja myślę, że teraz nie powinniśmy podawać zaporowych cen za prawa i myślę, że 200 tys zł za 2 rundę powinno być ok. Jednak istnieje możliwość, że dopiero Wisłę w TV obejrzymy w 4 rundzie(o ile tam dojdziemy)
|
Wszystko ładnie pieknie tylko podobno ja bedziemy grac w Sosnowcu to bez kibiców !!!