Reputacja klubu ma male znaczenie...owszem zwieksza sie ale reputacja kraju pozostaje zawsze taka sama. Mozna grzebac edytorem ale moim zdaniem to zaklinanie rzeczywistosci
Udalo mi sie wygrac ED z przewaga 5 punktow nad Ajaxem.
Z nowych zakupow : Marquinhos i ...nikt wiecej bo kosztowal 9 baniek

Raty swoje zrobily

On + Keirrison to powinno byc wystarczajace na dluzsza przygode w LM.
Zadnych juz wzmocnien i oslabien nie planuje, Musze sie przemeczyc z kadra 18 osobowa plus kilku juniorow ktorzy beda tylko jako totalne zapchanie skladu.
Swietny regen mi sie trafil w tym roku, tyle ze ma 15 lat i trzeba troszke poczekac
Sklad wyglada nastepujaco :