Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1621
Stary 03.07.2009, 12:25
Reputacja klubu ma male znaczenie...owszem zwieksza sie ale reputacja kraju pozostaje zawsze taka sama. Mozna grzebac edytorem ale moim zdaniem to zaklinanie rzeczywistosci

Udalo mi sie wygrac ED z przewaga 5 punktow nad Ajaxem.

Z nowych zakupow : Marquinhos i ...nikt wiecej bo kosztowal 9 baniek Raty swoje zrobily On + Keirrison to powinno byc wystarczajace na dluzsza przygode w LM.

Zadnych juz wzmocnien i oslabien nie planuje, Musze sie przemeczyc z kadra 18 osobowa plus kilku juniorow ktorzy beda tylko jako totalne zapchanie skladu.
Swietny regen mi sie trafil w tym roku, tyle ze ma 15 lat i trzeba troszke poczekac

Sklad wyglada nastepujaco :
Ostatnio edytowane przez kreseq : 04.07.2009 o godz. 01:07.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując