Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
omen69
Senior Member
Od: 11.2005
Offline
#
12905
03.07.2009, 11:48
weszlo swoje onet swoje... na onecie jest info że Bednarz uzgodnił warunki przejścia Niedzielana, teraz wszystko zależy od Andrzeja czy to zaakceptuje czy nie...
czyżby:
3 lipiec - Niedzielan sprzedany?
omen69
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do omen69
Znajdź inne posty napisane przez omen69