KoPer napisał(a):

|
2.Polsat (dwa mecze w tyg. w niekodowanej)
|
Ostatnie ustalenia mówiły o jednym meczu w Polsacie + magazyn LM.
Co do meczów Wisły, to Polsatowi powinno zależeć na ich pokazaniu, bo w przypadku awansu do LM to oni pokażą nasze mecze.
TVP miała tę przewagę, że dysponowała dwoma kanałami, a Polsat jak nie puści meczu na głównym, to na TV4 już mu się nie opłaca.