Wyświetl pojedynczy post
donPedro23
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 03.07.2009, 11:23
KoPer napisał(a):Wyświetl post
2.Polsat (dwa mecze w tyg. w niekodowanej)
Ostatnie ustalenia mówiły o jednym meczu w Polsacie + magazyn LM.

Co do meczów Wisły, to Polsatowi powinno zależeć na ich pokazaniu, bo w przypadku awansu do LM to oni pokażą nasze mecze.
TVP miała tę przewagę, że dysponowała dwoma kanałami, a Polsat jak nie puści meczu na głównym, to na TV4 już mu się nie opłaca.
Ostatnio edytowane przez donPedro23 : 03.07.2009 o godz. 11:54.
WSZĘDZIE DOBRZE, ALE W DOMU NAJLEPIEJ...R22!