Wyświetl pojedynczy post
kubawislak
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Młyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 03.07.2009, 11:22
Nażekamy na tvp to teraz dopiero mamy. Ale lepiej pokazać powtórki głupich seriali
żal;/ Bo co jak co ale wiem, że są głupie, bo zdarza się że po szkole jedząc obiad oglądam tv i najczęściej lecą te seriale, ale dłużej niż 10 min nie dam rady oglądać. Szlag mnie trafia;/
Najpierw LM przegrała z M jak Mroczek a teraz...;/