|
a jak widać Polsat ma gdzies droge Polskich zespołów do Europeńskich pucharów :/
Powód: można bardziej po naszemu poprosić ?!
Ostatnio edytowane przez Romy S. : 03.07.2009 o godz. 11:24.
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
Wiślak z Wlkp.
Radosław
Sobolewski –
DZIĘKUJEMY!!
|