Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12891
Stary 03.07.2009, 11:15
Jeśli Brożek odejdzie do silnego klubu (nieważne czy Anglia, czy Rosja) to popelni najwiekszy pilkarski błąd swego zycia.
Może zarobi na tym finansowo, a raczej na pewno, ale...
to nie jest piłkarz z mentalnoscią na silną ligę.

Kiedy odchodził Żurawski (ktory na transfer zaslużył) byłem podobnego zdania i... zycie przyznało mi racje
Kiedy odchodził Kuba (ktory na transfer zaslużył) byłem przekonany, że sobie poradzi i tak jest.

Co do Brożka, mam głeboką pewność, że zyska na tym tylko finansowowo (do czasu).
Straci co do swej wartości na rynku i jako pilkarz
Potem liga grecka, cypryjska....
Żal Pawła i błędnej (ewentualnej) decyzji
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując