kristos napisał(a):

Wcześniej juz ktoś napisał ,że nie ma na świecie piłkarza który mógłby w tej chwili zastąpić Pawła Brożka i ja sie z tym po części zgadzam.
Oczywiście to nie oznacza ,tego że Paweł jest najlepszym na świecie napastnikiem ,ale nie widzę kogoś
a)na kogo było by nas stać
b)żeby chciał u nas grać
c)posiadał podobne umiejętności
|
I dlatego sprzedaż Brożka za nędzne 3 mln euro jest cholernie nie opłacalna. Oczywiście nie dyskwalifikuje nas to w walce o LM ale znacznie ją ogranicza, ogranicza także obronę tytułu i być może nawet dostanie się do pucharów na przyszły sezon. Przede wszystkim cholernie obniżyłoby to morale zespołu, ucierpiały by także inne pozostałe piony naszego klubu. Czy te 3 mln euro są warte tego wszystkiego ?
I byłby to 3 piłkarz z podstawowej jedenastki którego tracimy.