|
Wcześniej juz ktoś napisał ,że nie ma na świecie piłkarza który mógłby w tej chwili zastąpić Pawła Brożka i ja sie z tym po części zgadzam.
Oczywiście to nie oznacza ,tego że Paweł jest najlepszym na świecie napastnikiem ,ale nie widzę kogoś
a)na kogo było by nas stać
b)żeby chciał u nas grać
c)posiadał podobne umiejętności
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|