Przypominam kto wygrał prawa do fazy grupowej:
http://www.sport.pl/GW/1,75693,66262..._Mistrzow.html
1. N (wszystkie mecze w kodowanej)
2.Polsat (dwa mecze w tyg. w niekodowanej)
I prawa do Ligi Europejskiej:
http://satkurier.pl/news/47140/polsa...opejskiej.html
Wszystkie mecze dla Polsatu