Wyświetl pojedynczy post
KoPer
I am what I am
 
 
Od: 09.2004
Skąd: Wola J.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 03.07.2009, 11:07
Przypominam kto wygrał prawa do fazy grupowej: http://www.sport.pl/GW/1,75693,66262..._Mistrzow.html

1. N (wszystkie mecze w kodowanej)
2.Polsat (dwa mecze w tyg. w niekodowanej)

I prawa do Ligi Europejskiej:

http://satkurier.pl/news/47140/polsa...opejskiej.html

Wszystkie mecze dla Polsatu
Ostatnio edytowane przez KoPer : 03.07.2009 o godz. 11:11.