Temat
:
Matura//Po maturze...??
Wyświetl pojedynczy post
kubus20
Junior Member
Od: 08.2006
Offline
#
1531
03.07.2009, 11:05
Wybiera sie ktos na zaoczne na Uniwersytet Ekonomiczny? do kiedy tam jest rejestracja?
kubus20
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kubus20
Znajdź inne posty napisane przez kubus20