Wyświetl pojedynczy post
PAC
Senior Member
 
Od: 12.2003
Skąd: Już nie z Osiedla

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 03.07.2009, 10:56
Jeżeli Wisła awansuje do fazy grupowej to jej mecze będą w Polsacie a nie N. Najpierw to trzeba tam awansować. Wogóle z tym brakiem transmisji to jakaś porażka. Zawsze do tej pory były pokazywane wszystkie mecze a teraz taką łaske robią.
Ostatnio edytowane przez PAC : 03.07.2009 o godz. 11:00.
WISŁA KRAKÓW