Wyświetl pojedynczy post
Wiślak709
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Wielkopolska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 03.07.2009, 10:56
to jest w ogole jakas paranoja żeby nie było transmisji czy to Ligi Mistrzów czy to Ligi Europeńskiej gdy grają Polskie zespoły. Jak TVP miala prawa do europeńskich pucharów to eliminacje były transmitowane.
Powód: Czym to się je ?
Ostatnio edytowane przez Romy S. : 03.07.2009 o godz. 11:23.