Temat
:
Co z transmisjami meczów eliminacji LM?
Wyświetl pojedynczy post
Wiślak709
Senior Member
Od: 03.2009
Skąd: Wielkopolska
Offline
#
7
03.07.2009, 10:56
to jest w ogole jakas paranoja żeby nie było transmisji czy to Ligi Mistrzów czy to Ligi
Europeńskiej
gdy grają Polskie zespoły. Jak TVP miala prawa do
europeńskich
pucharów to eliminacje były transmitowane.
Powód: Czym to się je ?
Ostatnio edytowane przez Romy S. : 03.07.2009 o godz. 11:23.
Wiślak709
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wiślak709
Znajdź inne posty napisane przez Wiślak709