Temat
:
Co z transmisjami meczów eliminacji LM?
Wyświetl pojedynczy post
wojtole14
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Lublin
Offline
#
6
03.07.2009, 10:56
Najpierw chciałbym zobaczyć tą drogę do fazy grupowej. Chyba jak każdy, w tym roku mam ogromne przeczucia, że wreszcie tam zagramy. Mamy silny zespół, któremu brakuje już tak niewielu wzmocnień. Dobrze by było zobaczyć nowe nazwiska w akcji.
wojtole14
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wojtole14
Znajdź inne posty napisane przez wojtole14