Wyświetl pojedynczy post
wojtole14
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 03.07.2009, 10:56
Najpierw chciałbym zobaczyć tą drogę do fazy grupowej. Chyba jak każdy, w tym roku mam ogromne przeczucia, że wreszcie tam zagramy. Mamy silny zespół, któremu brakuje już tak niewielu wzmocnień. Dobrze by było zobaczyć nowe nazwiska w akcji.