Wyświetl pojedynczy post
KacpiTSW
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: JKG

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1616
Stary 03.07.2009, 10:48
Gram drugi sezon krakowską Wisła i... po 14 meczach i prowadzeniu w tabeli z drużyny ' zeszło powietrze '. Napastnicy przestali strzelać bramki, mało rozgrywania w środku pola... po prostu dramat. Od nowego sezony chce kupić lewoskrzydłowego i napastnika, problem w tym, że nie wiem jakich tych grajków ściągnać... macie kogoś godnego polecenia?
WISŁA KRAKÓW - fuTSal

"...każdy żyd to wie, kto rządzi w mieście, TYLKO ABG!"
Odpowiedz cytując