|
Gram drugi sezon krakowską Wisła i... po 14 meczach i prowadzeniu w tabeli z drużyny ' zeszło powietrze '. Napastnicy przestali strzelać bramki, mało rozgrywania w środku pola... po prostu dramat. Od nowego sezony chce kupić lewoskrzydłowego i napastnika, problem w tym, że nie wiem jakich tych grajków ściągnać... macie kogoś godnego polecenia?
|