Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2526
Stary 03.07.2009, 10:40
Mistrz Polski zawsze będzie grać w eliminacjach LM w grupie "mistrzowskiej" (tej co teraz), ewentualnie z automatu w Fazie Grupowej, ale do tego jeszcze daleka droga . Ta silniejsza drabinka, gdzie są te wszystkie Arsenale i Livepoole to grupa "niemistrzowska". Być może kiedyś przyjemność tam grać będzie miał wicemistrz Polski.
Odpowiedz cytując