Mistrz Polski zawsze będzie grać w eliminacjach LM w grupie "mistrzowskiej" (tej co teraz), ewentualnie z automatu w Fazie Grupowej, ale do tego jeszcze daleka droga

. Ta silniejsza drabinka, gdzie są te wszystkie Arsenale i Livepoole to grupa "niemistrzowska". Być może kiedyś przyjemność tam grać będzie miał wicemistrz Polski.