Temat
:
Co z transmisjami meczów eliminacji LM?
Wyświetl pojedynczy post
Pele77
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
4
03.07.2009, 10:38
janko04
napisał(a):
skad to wiesz?
http://tsw.com.pl/index.php?dzial=news&id=5157
Niestety tylko stąd, a jak widać nie jest to oficjalne info, dlatego pisałem, że podobno.
Pele77
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pele77
Znajdź inne posty napisane przez Pele77