|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D
Offline
|
#3

03.07.2009, 10:36
|
Pele77 napisał(a): 
|
Podobno tylko Polsat jest troszeczkę zainteresowany pokazaniem meczów Wisły ( tych eliminacyjnych), podobno Polsat negocjuję z Wisłą, a ostateczna decyzja ma być podjęta do 10 lipca
|
skad to wiesz?
|
|