Temat
:
Co z transmisjami meczów eliminacji LM?
Wyświetl pojedynczy post
Pele77
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
2
03.07.2009, 10:28
Podobno tylko Polsat jest troszeczkę zainteresowany pokazaniem meczów Wisły ( tych eliminacyjnych), podobno Polsat negocjuję z Wisłą, a ostateczna decyzja ma być podjęta do 10 lipca
Pele77
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pele77
Znajdź inne posty napisane przez Pele77