|
Witam, możliwe że taki temat istnieje, ale próbuję ożywić niestety bolącą sprawę informacji jakoby żadna ze stacji nie była zainteresowana transmisjami. Mieszkam niecałe 300km od Krakowa i nie jest możliwe dla mnie być na każdym meczu stąd jestem ciekaw jak będzie wyglądała sytuacja z meczami w TV. Proszę o jakiekolwiek informacje na czym to wszystko stanęło.
Pozdrawiam
|