Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12881
Stary 03.07.2009, 10:12
Nie będę miał żadnego żalu do Pawła jeśli odejdzie, można w 100% powiedzieć, że on na to zasłużył.

Moje zdanie jest takie że sprzedaż Brożka za kwotę 3 mln euro jest nie opłacalna. Tracimy na tym praktycznie na każdym możliwym szczeblu być może nawet finansowym. Brożek to przecież nie jest jakiś tam piłkarz to swego rodzaju wizytówka klubu której nikt nie zastąpi. Na polskim rynku nie ma piłkarza, który go zastąpi a z zagranicy nikt o takiej klasie do nas nie przyjdzie.

Oczywiście jeśli zależy Pawłowi na odejściu to nie robiłbym mu problemów, ale zrobiłbym wszystko co można aby został (podwyżka itp) Stoimy przecież przed REALNĄ możliwością podwojenia budżetu jak powiedział pan Wilczek.
Odpowiedz cytując