|
Nie zmienia to faktu, że w razie odejścia Brożka trzeba ściągnąć przynajmniej 2 napastników NA TERAZ, inaczej możemy mieć naprawdę poważne problemy. Bo jeśli napastnikiem naszym ma być ten testowany Brazylijczyk to naprawdę jest dramat, bo jak mamy grać bez ŻADNEGO konkretnego snajpera, a Boguski czy Ćwielong nie są snajperami niestety.
|