Wyświetl pojedynczy post
Nehiar
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12874
Stary 03.07.2009, 09:38
Nie zmienia to faktu, że w razie odejścia Brożka trzeba ściągnąć przynajmniej 2 napastników NA TERAZ, inaczej możemy mieć naprawdę poważne problemy. Bo jeśli napastnikiem naszym ma być ten testowany Brazylijczyk to naprawdę jest dramat, bo jak mamy grać bez ŻADNEGO konkretnego snajpera, a Boguski czy Ćwielong nie są snajperami niestety.
Odpowiedz cytując