WHITE*STAR napisał(a):

Cena wzrośnie z racji, że Brożek będzie miał już 26 i pół roku a nie 26? Może dlatego, że występował już w barwach jednej drużyny grającej w europejskich pucharach i zbytnio nie będzie mógł grać w drugiej? Może jednak dlatego, że nie przepracuje letniego okresu przygotowawczego ze swoją nową drużyną, a z dawną?
Natomiast 3 mln € to cena jak najbardziej uczciwa, Brożek nie jest wart ani więcej, ani mniej. Źle, jeżeli interesuje się nim Fulham bo te będzie grać w europejskich pucharach i z pewnością nie zgodzi się nawet na to aby został u nas do końca sierpnia.
|
Ale na mecze eliminacyjne może wyrazić zgodę bo można zagrać w LM i LE w barwach dwóch klubów, ale można tylko jednego takiego zawodnika zgłosić. Real miał ten problem rok temu bo chciał dwóch : )
http://www.sport.pl/pilka/1,65057,61...dla_Realu.html