Wyświetl pojedynczy post
WHITE*STAR
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12861
Stary 03.07.2009, 00:50
eMTe napisał(a):Wyświetl post
Już lepiej to wszystko w grudniu podpisać - wtedy cena wzrośnie, ustawi się większa kolejka chętnych : )
Cena wzrośnie z racji, że Brożek będzie miał już 26 i pół roku a nie 26? Może dlatego, że występował już w barwach jednej drużyny grającej w europejskich pucharach i zbytnio nie będzie mógł grać w drugiej? Może jednak dlatego, że nie przepracuje letniego okresu przygotowawczego ze swoją nową drużyną, a z dawną?
Natomiast 3 mln € to cena jak najbardziej uczciwa, Brożek nie jest wart ani więcej, ani mniej. Źle, jeżeli interesuje się nim Fulham bo te będzie grać w europejskich pucharach i z pewnością nie zgodzi się nawet na to aby został u nas do końca sierpnia.
Odpowiedz cytując