Wyświetl pojedynczy post
eMTe
Senior Member
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12860
Stary 03.07.2009, 00:18
piter116 napisał(a):Wyświetl post
http://krakow.naszemiasto.pl/sport/1019679.html
3 mln euro za Brożka to smieszne pieniądze....
Już lepiej to wszystko w grudniu podpisać - wtedy cena wzrośnie, ustawi się większa kolejka chętnych : )
Odpowiedz cytując