|
Zgadzam się z Orłem,bo prawda jest taka że większość ludzi wyraża swoje opinie po usłyszeniu,przeczytaniu,obejrzeniu czegoś w mediach.Media mówią że kibice są be to ludzie tak uważają,poźniej mówią że kibice w sumie są dobrzy tylko pzpn jest be to zmiana poglądu,oczywiście dałem takie przykłady nam bliskie,a i to samo jest w "prawdziwej" polityce.i pamiętajcie to że jest upał a był deszcz to wina polityków i lzwykłych ludzi nigdy nie dziennikarzy.Jak dla mnie media to teraz największe gówno Polski
Bo takich stworzył nas świat, pełnych pogardy, zła i grzechu. Więc zawsze dumnie będziemy trwać, teraz i zawsze i na wieki wieków.
|