Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1526
Stary 02.07.2009, 23:45
Konrad. z tymi wynikami - szukaj na UJ takiego kierunku, gdzie przeliczniki będą polski 2, wos - 2, angielski 1,5
albo czegoś z geografią. i najlepiej takiego, gdzie nie będzie zbyt wiele ludzi... bo mam wrażenie, że tam to będzie w ch.. ciężko się dostać.. ;/ jak ludzie maja obawy, że z wynikami powyzej 70% rozsz. się nie dostaną... to ja już nie wiem.. ;/ pomyśl może o AGH - dwa kierunki humana, z geografią też masz dobre punkty, więc też się gdzieś powinieneś dostać. stosunki międzynarodowe są na UEk ale wyniki 52+56 za angielski i wos nie rokują jakoś szczególnie :/ Ja mam 106 pkt (tobie wychodzi 108) i składam na europeistykę, turystykę oraz administrację ale słabo to widzę.
Odpowiedz cytując