sandbender napisał(a):

|
Ja natomiast słyszałem - "Lepiej być ostatnim wsród pierwszych niż pierwszym wśrod ostatnich".
|
to będzie jak zagramy w LM wiec nei ma co się martwić

jeśli wskoczy Braz to 2 zawodników będzie nas dzieliło od względnie kompletnego okna transferowego...
no dobra 3...