Wyświetl pojedynczy post
Przemoo
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Częstochowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12858
Stary 02.07.2009, 23:43
sandbender napisał(a):Wyświetl post
Ja natomiast słyszałem - "Lepiej być ostatnim wsród pierwszych niż pierwszym wśrod ostatnich".
to będzie jak zagramy w LM wiec nei ma co się martwić
jeśli wskoczy Braz to 2 zawodników będzie nas dzieliło od względnie kompletnego okna transferowego...
no dobra 3...
Odpowiedz cytując