Wojtas napisał(a):

|
"Lepiej byc kapitanem na malym statku ,niz marynarzem na dużym" ...-Pawel przemysl te slowa nim pojedziesz "wojowac" swiat.Dobrze ci zycze jak chyba kazdy ,ale decydujac sie na transfer wchodzisz do innej piaskownicy z innym zabawkami.
|
Ja natomiast słyszałem - "Lepiej być ostatnim wsród pierwszych niż pierwszym wśrod ostatnich".