Wyświetl pojedynczy post
sandbender
Graf Zero
 
 
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12857
Stary 02.07.2009, 23:33
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
"Lepiej byc kapitanem na malym statku ,niz marynarzem na dużym" ...-Pawel przemysl te slowa nim pojedziesz "wojowac" swiat.Dobrze ci zycze jak chyba kazdy ,ale decydujac sie na transfer wchodzisz do innej piaskownicy z innym zabawkami.
Ja natomiast słyszałem - "Lepiej być ostatnim wsród pierwszych niż pierwszym wśrod ostatnich".
Odpowiedz cytując