|
Dysko-Polo zrobilo co mialo do zrobienia,czyli wyjechac z zaliczką z Czarnogóry i im sie to udało.
Jako ze nasza wspaniala Polska telewzja która "kocha sport" tylko i wyłacznie kiedy przyjdzie pokazywac cos ,co bedzie ogladac duz ludzi,tak zeby przerwac to reklamą i niezle zarobic ,nie pofatygowała sie o transmisje ciezko cos wiecej powiedziec,ale awans juz raczej ich i mamy 3 kluby(Amika ,Legia ,Dysko-Polo) w 3 rundzie.
|