Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2518
Stary 02.07.2009, 23:11
Dysko-Polo zrobilo co mialo do zrobienia,czyli wyjechac z zaliczką z Czarnogóry i im sie to udało.

Jako ze nasza wspaniala Polska telewzja która "kocha sport" tylko i wyłacznie kiedy przyjdzie pokazywac cos ,co bedzie ogladac duz ludzi,tak zeby przerwac to reklamą i niezle zarobic ,nie pofatygowała sie o transmisje ciezko cos wiecej powiedziec,ale awans juz raczej ich i mamy 3 kluby(Amika ,Legia ,Dysko-Polo) w 3 rundzie.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując