Wyświetl pojedynczy post
Kwaki
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2515
Stary 02.07.2009, 23:00
contagion napisał(a):Wyświetl post
dobrze, żeby polskie kluby nabiły jak najwięcej punkcików w tym sezonie, bo za rok już na pięknym nowym stadionie będziemy witali rywali i dobrze zeby być rozstawionym i być wysoko w tej klasyfikacji - także dopóki nie gracie przeciwko nam - wspieram polskie kluby na międzynarodowej arenie.
Akurat wygrywanie polskich zespolow (poza Wisłą) bardzo nieznaczenie wplywa na rozstawienie. Dzisiejsze zwyciestwo Polonii dalo Wiśle 0,05 punktow do rankingu klubowego, ktory odpowiada za rozstawienie. Dla porownania jesli w tym roku dojdziemy do IV rundy el. LM, a wszystkie zespoly mocniejsze rankingowo od nas rowniez sie tam dostana, to zabraknie nam 13,467 punktow, zeby byc rozstawionym.

prober - wariant pesymistyczny jest za bardzo pesymistyczny naprawde uwazasz, ze Polonia moze odpasc z zespolem z San Marino? W wariancie umiarkowanym przyczepilbym sie do Wisły. III runda el. LM bedzie duzo prostsza niz IV runda el. LE, wiec tak sie latwiej dostac do grupy
Odpowiedz cytując