contagion napisał(a):

|
dobrze, żeby polskie kluby nabiły jak najwięcej punkcików w tym sezonie, bo za rok już na pięknym nowym stadionie będziemy witali rywali i dobrze zeby być rozstawionym i być wysoko w tej klasyfikacji - także dopóki nie gracie przeciwko nam - wspieram polskie kluby na międzynarodowej arenie.
|
Akurat wygrywanie polskich zespolow (poza Wisłą) bardzo nieznaczenie wplywa na rozstawienie. Dzisiejsze zwyciestwo Polonii dalo Wiśle 0,05 punktow do rankingu klubowego, ktory odpowiada za rozstawienie. Dla porownania jesli w tym roku dojdziemy do IV rundy el. LM, a wszystkie zespoly mocniejsze rankingowo od nas rowniez sie tam dostana, to zabraknie nam 13,467 punktow, zeby byc rozstawionym.
prober - wariant pesymistyczny jest za bardzo pesymistyczny

naprawde uwazasz, ze Polonia moze odpasc z zespolem z San Marino?

W wariancie umiarkowanym przyczepilbym sie do Wisły. III runda el. LM bedzie duzo prostsza niz IV runda el. LE, wiec tak sie latwiej dostac do grupy
