Krystian168 napisał(a):

mam nadzieję że jutro David będzie piłkarzem wypożyczonym do Wisły z opcją pierwokupu... 400 tys. to rozsądna cena... jak się sprawdzi to można zapłacić...
|
Wlasnie - jak to jest, wyobrazmy sobie, ze kwota odstepnego to 400 tys Euro, awansujemy do LM, David gra swietnie, chcemy go wykupic. Czy Panathinaikos moze nam odmowic? lub czy jezeli zglosi sie Juventus i bedzie chcial zaplacic 2 mln to co wtedy?