Wyświetl pojedynczy post
Bekas
Senior Member
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12851
Stary 02.07.2009, 22:52
Krystian168 napisał(a):Wyświetl post

mam nadzieję że jutro David będzie piłkarzem wypożyczonym do Wisły z opcją pierwokupu... 400 tys. to rozsądna cena... jak się sprawdzi to można zapłacić...
Wlasnie - jak to jest, wyobrazmy sobie, ze kwota odstepnego to 400 tys Euro, awansujemy do LM, David gra swietnie, chcemy go wykupic. Czy Panathinaikos moze nam odmowic? lub czy jezeli zglosi sie Juventus i bedzie chcial zaplacic 2 mln to co wtedy?
Odpowiedz cytując