Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12850
Stary 02.07.2009, 22:47
Skoro już takich gości jak Beto i Vinicus sprowadzamy i sprawdzamy to nie wiem czy nie lepiej byłoby podpisać jakiegoś gościa co utrzymuje się w ścisłej czołówce strzelców ichniejszej drugiej ligi. Przynajmniej kopnąć coś by potrafi i byłaby szansa,że u nas się rozegra. Bo w sumie tylko czas tracimy na tych Beto podobnych i żeby sprawdzać takich gości to nie trzeba menagerów. Choć złego słowa o tym Parlecie powiedzieć nie można,bo Marcelo sprowadził. Niemniej po tym jak pracuje Bednarz jestem spokojny o to,że co najwyżej podpisze na pól roku jak Beto. Póki co to Bednarz ma znakomite wyniki. NA przestrzeni lat wydaje się być mega dyrektorem sportowym. Sprowadził Marcelo plus Słoweńca. Niby proste ale czemu inni tego nie zrobili.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując