|
A wiekszosc tak narzeka na nasza polityke transferowa. A niech pokaze ktos klub z polskiej ligi ktory w ciagu dwoch dni sprowadzil takich 2 zawodnikow jak my : Gargula, Kirm. Obaj reprezentanci krajow. A w najblizszych dniach moze dojsc byly zawodnik mlodziezowej reprezentacji Brazylii. Gosc ktory grywal w Panathinaikosie. A to nie zapowiada sie na koniec wzmocnien. Zarzad stara sie aby zgodnie z zyczeniem M.Skorży zawodnicy byli/dolaczyli juz na I obozie w Austrii. Moze i to sie uda jeszcze spelnic.
Ostatnio edytowane przez canarinhos : 02.07.2009 o godz. 22:35.
" W sercu moim WISŁA i na dobre i na złe"
|