Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12842
Stary 02.07.2009, 21:50
canarinhos napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe jak bedzie wygladala wspolpraca Kazimierskiego z Nurkoviciem jakby Bosniak podpisal kontrakt
bo jest to mozliwe
Pewnie tak jak Franza Hoek'a z Borucem i Kuszczakiem ;]
Odpowiedz cytując